HAKKIMIZDA

ACM Eşanjör; deneyimli ve teknik kadrosuyla 2017 yılından itibaren her marka ve model ürünlerin yedek parça tedarik başta olmak üzere, gıda ve endüstri gibi tesislerdeki plakalı ısı değiştiricilerin servis ve bakım hizmetini vermeye başlamıştır.

Firma; uzun yıllar edinilen tecrübeler ışığında, müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçlarına göre, çağın gerekliliklerini, teknolojiyi ve gündemi kılavuz edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet alanının merkezi “Plakalı Isı Değiştiriciler” olan ACM Eşanjör, diğer markaların ürünlerini kullanmakta olan müşteriler için yedek parça tedariğini en uygun şekilde müşteri memnuniyeti doğrultusunda sağlamaktadır.

Bununla birlikte yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda; eşanjör bakım, temizlik, montaj, plaka, conta, boyler, hava ayırıcı, lehimli eşanjör ve plakalı eşanjör gibi ürünlerin tedariği konusunda da hizmet vermektedir. Kaliteden ve dürüst çalışma prensibinden taviz vermeden, müşteri odaklı çalışma anlayışıyla genç ve dinamik teknik kadrosu ile günün her saatinde ayırt etmeksizin hizmet vererek örnek bir kuruluş olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ

LEHİMLİ EŞANJÖR

Sızdırmazlığın önemli olduğu ve/veya çok yüksek sıcaklıkların söz konusu olduğu uygulamalarda, klasik contalı eşanjörler yerine ACM Eşanjör Lehimli Isı Eşanjörleri kullanılır. Lehimli eşanjörler soğutma ünitelerinde evaporatör ve konderser olarak, ısıtma uygulamalarında ise ani ısıtıcı olarak kullanılır.

Yüksek kaliteli bileşenlerle üretilen ACM Eşanjör Lehimli Isı Eşanjörleri, kullanılacak plaka türüne göre düşük basınç kaybına, yüksek verimli ısı transferine ya da ısı transferinin geniş bir aralıkta yapılmasına odaklanabilir. Hareketli bağlantıları az olduğundan korozyona, basınca ve sıcaklığa daha dayanıklıdır. Ayrıca ACM Eşanjör Lehimli Isı Eşanjörleri kompakt tasarımları sayesinde yer tasarrufu sağlar.

Lehimli (kaynaklı) eşanjörler, türbülans yaratacak şekilde akış sağlayan iç tasarımları sayesinde yüksek verimlilikte ısı transferi sağlarken tortu birikimini azaltırlar. Bu sayede bakım sıklığı azalır ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlanır. ACM Eşanjör Kaynaklı Plakalı Eşanjörler soğutma, havalandırma ve ısıtma işlemleri düşünülerek tasarlanır ve yıllar boyunca bu işlemleri gerçekleştiren sistemlerde güvenle kullanılır.