HAKKIMIZDA

ACM Eşanjör; deneyimli ve teknik kadrosuyla 2017 yılından itibaren her marka ve model ürünlerin yedek parça tedarik başta olmak üzere, gıda ve endüstri gibi tesislerdeki plakalı ısı değiştiricilerin servis ve bakım hizmetini vermeye başlamıştır.

Firma; uzun yıllar edinilen tecrübeler ışığında, müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçlarına göre, çağın gerekliliklerini, teknolojiyi ve gündemi kılavuz edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet alanının merkezi “Plakalı Isı Değiştiriciler” olan ACM Eşanjör, diğer markaların ürünlerini kullanmakta olan müşteriler için yedek parça tedariğini en uygun şekilde müşteri memnuniyeti doğrultusunda sağlamaktadır.

Bununla birlikte yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda; eşanjör bakım, temizlik, montaj, plaka, conta, boyler, hava ayırıcı, lehimli eşanjör ve plakalı eşanjör gibi ürünlerin tedariği konusunda da hizmet vermektedir. Kaliteden ve dürüst çalışma prensibinden taviz vermeden, müşteri odaklı çalışma anlayışıyla genç ve dinamik teknik kadrosu ile günün her saatinde ayırt etmeksizin hizmet vererek örnek bir kuruluş olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ

EŞANJÖR PLAKASI

ACM Eşanjör; Türkiye’deki en büyük, en kapsamlı eşanjör plakası tedarikçilerinden biridir. Eşanjör plakaları uzmanlık alanlarından biri olmuştur. ACM Eşanjör, Plakalı Isı Değiştirici (PID) ile sektörde senelerden gelen birikimini kullanarak diğer firmaların Plakalı Isı Değiştirici (PID)’lerinde kullanılabilen yedek parça eşanjör plakaları konusunda profesyonel servis vermektedir.

API Schmidt-Bretten
APV Eşanjör Plakası
APV-Pasilac
AGC
Alfa Laval Eşanjör Plakası
Ares Eşanjör Plakası
Arsopi
Barriquand
Bell&Gossett
Cardinale Eşanjör Plakası
Corblin
Cetetherm
Chester Jensen
Ciat
Cipriani
Danfoss
Fiorini
Fischer Eşanjör Plakası
Funke
GEA-Ahlborn
Hisaka
Hydac
Iria Eşanjör Plakası
ITT Eşanjör Plakası
Junkers
Kapp
Krashing
Mueller Eşanjör Plakası
MIT
Mastaş
Pasilac Kolding
Polaris
Reheat
Rosenblads
Sentry
Silkeborg Eşanjör Plakası
Sondex
Stork Eşanjör Plakası
Swep
Tanpera
Teknoplate Eşanjör Plakası
Termotrans Eşanjör Plakası
TetraPak
Thermaline
Thermowave
Tornado Eşanjör Plakası
Tranter
Türköz
Vesper
Vicarb
Viex
Vitherm
Wilo
Diğer Tüm Plakalı Isı Değiştirici (PID)'ler